PowerFrame technologie

Powerframe logoPro baterie je důležitý především výkon a spolehlivost ? a zde nasazuje VARTA laťku. Díky tomuto nekompromisnímu přístupu ke kvalitě jsme se stali hlavním dodavatelem vedoucích výrobců automobilů. Aby to tak zůstalo, mají naši inženýři jasný úkol: stále vylepšovat to nejlepší. Nejnovějším výsledkem tohoto vyhraněného inovačního ducha je nová technologie PowerFrame ? po výjimečné technologii AGM další důkaz pro neohrozitelnou vedoucí roli firmy VARTA. A pro Vás další důvod dát firmě VARTA Vaší důvěru.

Co je technologie PowerFrame? PowerFrame je více inovací v jednom: Životnost, výkon při startu za studena, energie ? prakticky každý aspekt důležitý pro baterie je správně optimalizovaný. Důležitou vlastností je patentované lisování takzvané pozitivní mříže ? jedinečný mřížkový design, který je významným plusem pro výkon. Vysoký tlak a nové standardy preciznosti při produkci zajišťují stabilní kvalitu a dlouhou životnost.

Co přináší technologie PowerFrame? Výhody pocítíte např. při startu za studena nebo pokud máte na palubě mnoho elektrických spotřebičů: vše běží bez problémů. Navíc bylo eliminováno slabé místo baterií: Výpadky, které byly často způsobeny nedostatky na pozitivní mříži, jsou minulost. Protože jsou místa s větším zatížením robustnější, nemusíte se bát koroze ? a žádného výpadku. A protože takto každá baterie vydrží déle, raduje se i naše životní prostředí.

Solidní struktura.
Robustní materiál a konstrukce minimalizuje korozi a brání předčasným výpadkům.SKUTEČNÁ SÍLA

Vzorový výkon.
PowerFrame? optimalizuje tok energie pro konstantní sílu po celou dobu životnosti baterie.

Čistá produkce.
Při výrobě PowerFrame? se spotřebovává méně než 20 % energie a do ovzduší se uvolňuje 20 % méně skleníkových plynů než při dřívěj- ších výrobních procesech.

Konvenční baterie využívající při výrobě mřížky technologie odlévání či tažení kovu jsou velmi náchylné na korozi, což může způsobit výpadky baterie. Tyto zastaralé, tradiční výrobní metody také postrádají inovaci a preciznost technologie PowerFrame? a baterií, které ji využívají.

Mřížka powerframe má strukturovanou sílu jednotlivých žil, tím je zaručena bezvadná vodivost směrem k praporkům mřížky. Díky absolutně přesnému tvaru výlisku a hladkosti takto vzniklého povrchu, dochází k výrazně nižší korozi mřížky. Ta pak déle odolává působení kyseliny a to se projevuje v životnosti celé baterie.:

ukázka mřížky powerframe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka přímo z výroby mřížky PowerFrame:

ukázka z výroby mřížky powerframe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se děje

25.2.2015
Rozšiřujeme sortiment kompresorových autolednic Indel B o chladničky TB45A a TB55A
29.9.2014
Trvale skladem vestavné chladničky CRUISE 42, 49, 65, 85, 100 a 130.
10.5.2014
Naskladnili jsme kompresorové autochladničky EZETIL, modely 2014, EZC35, EZC45 a EZC60.
11.4.2014
Nové NIŽŠÍ ceny motocyklových baterií Varta! Více zde.
19.11.2013
Rozšiřujeme sortiment dovážených DC záložních zdrojů o špičkové zdroje SCP-75.
10.10.2013
Napojili jsem e-shop na skladový systém, údaje o skladové dostupnosti jsou tak aktuální a zobrazují stav našeho vlastního skladu!
17.9.2013
Do e-shopu jsme zadali náhradní díly na některé chladničky.
1.7.2013
Nové termotašky v naší nabídce.
16.5.2013
Do sortimentu jsme zavedli velkoobjemové profesionální kompresorové autochladničky Indel B řady Steel
 

Kontakt

Mulač | Kollárova 28
30121 Plzeň | T/F:  377 322 827
Otevírací doba kamenné prodejny:
Po-Pá: 7:30-17:30, So: 8:30-12:00

www.autochladnicky.eu
www.mulac.cz | www.ezetil.cz
www.boby-sanky.cz

z.mulac(a)mulac.cz